Par mums

Vairumtirdzniecības uzņēmums Jelgavfarm ir viens no pirmajiem Latvijas farmaceitiskajiem uzņēmumiem, kas dibināts 1992. gada oktobrī. Kopš tā laika Jelgavfarm ir vienmēr piegādājis un turpina piegādāt plaša klāsta medicīnas un citas saistītās preces aptiekām un medicīnas iestādēm visā Latvijas teritorijā.

Uzņēmums bez starpniekiem kontaktējas ar lielāko daļu Baltijā pārstāvēto medicīnas preču ražotāju, tāpēc Jelgavfarm var sniegt saviem klientiem plašu preču klāstu par izdevīgām cenām. Latvijas tirgū mēs šobrīd piegādājam vairāk nekā 4000 dažādu medicīnas preču un saistīto produktu.

2004. gadā, kad Austrumeiropas valstis pievienojās Eiropas Savienībai, Jelgavfarm paplašināja savu sadarbības partneru loku, uzsākot sadarbību arī ar ES valstīm. Mēs ne vien importējam medicīnas preces vietējā tirgū, bet arī veicam šo precu eksportu uz vairākām Austrumeiropas valstīm, un mūsu eksporta produktu sarakstu veido simtiem medicīnisko preču no vadošajiem ražotājiem.

Visu šo gadu garumā mēs esam nemainīgi uzticīgi mūsu valstij – Jelgavfarm 100% kapitāldaļu pieder Latvijai. Un mūsu mērķis ir neapstāties pie sasniegtā, bet gan turpināt nodrošināt savus partnerus ar augstas kvalitātes medicīnas precēm par pieņemamām cenām!

 
Preces Ražotāji un zīmoli Akcijas Jaunumi Mūsu kontakti: +371 63022249 j.sugailo@jelgavfarm.lv
Produktu

Produktu Piegādātāju Grupu

Ienākt | Reģistrēties
Mani dati
Atkārtots
pasūtījums