SIA "Jelgavfarm" cenu piedāvājums

Jelgavfarm ir oriģinālo Eiropas zāļu piegādātājs. Mēs piegādājam medicīnas un ar to saistītās preces licencētiem farmaceitiskajiem izplatītājiem gan Eiropas Savienībā, gan arī ārpus tās. Mums ir WDL licence zāļu izplatīšanai, kā arī ražotāja atbilstības GMP sertifikāts.

Mēs esam dinamisks un strauji augošs izplatītājs un piedāvājam sadarbību importējošajiem izplatītājiem, kas ir ieinteresēti iegādāties medicīnas un saistītās preces no Baltijas reģiona. Mēs novērtējam uzticamas ilgtermiņa partnerattiecības un piedāvājam drošu sadarbību ar uzsvaru uz abpusēju ilgtspējīgu peļņas pieaugumu.

Profesionālā un pieredzējušā uzņēmuma komanda piedāvā augstas kvalitātes servisu, lielu darbības ātrumu, kā arī nobriedušu biznesa izpratni. Mēs cītīgi strādājam, lai apmierinātu klientu vajadzības.

Jelgavfarm atbilst farmācijas izplatīšanas GDP standartiem. Savā darbībā mēs izmantojam produktus, kas iegūti no labi pazīstamiem un uzticamiem piegādātājiem, lai nodrošinātu kvalitāti, uzticamību un izsekojamību. Turklāt uzņēmuma Jelgavfarm atbilstība visiem GDP prasībām un procedurām tiek vērtēta pastāvīgi ar normatīvo auditu.


Sekojot saitei ir iespējams iepazīties ar SIA "Jelgavfarm" aktuālo cenu piedāvājumu. SIA "Jelgavfarm" CENU PIEDĀVĀJUMS 

 
Preces Ražotāji un zīmoli Akcijas Jaunumi Mūsu kontakti: +371 63022249 j.sugailo@jelgavfarm.lv
Produktu

Produktu Piegādātāju Grupu

Ienākt | Reģistrēties
Mani dati
Atkārtots
pasūtījums